۞ پیام اکرم(ص) می فرماید:
هر كس یك نیاز مؤمنی را روا سازد، خداوند حاجت‌های فراوان او را روا سازد كه كمترین آن بهشت باشد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازتاب رسانه‌ای » مطالب ویژه
  • شناسه : 252
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۳:۰۰
  • ارسال توسط :
  • منبع : رامهرمزنیوز
نجف جشنی‌نژاد در نشست با رسانه‌های رامهرمز

بازتاب خبری نشست ۴ ساعته با رسانه های انقلابی شهرستان رامهرمز

حاج نجف جشن ‌نژاد 9 مهرماه 98 میهمان دومین جلسه از سلسله جلسات مجموعه رسانه های یاران۳۱۳، رامهرمزنیوز و سلمان‌دیار شهرستان رامهرمز بود و به سوالات این خبرنگاران جواب داد.

این رسانه‌ها در گزارش خود آورده‌اند: نجف جشن نژاد نامزد احتمالی انتخابات مجلس آینده در دیدار با جمعی از رسانه های انقلابی رامهرمز گفت: مجلس آینده باید مجلس عناصر انقلابی و سالم باشد و کسانی که امتحانشان را پس دادند نباید مجدد آزموده شوند.

 

جشن نژاد در پاسخ به این سوال که اولویت رامهرمز را چه می داند، گفت: اولویت رامهرمز، اشتغال و کارآفرینی است آن هم نه به حرف، در عمل و به دست کسانی که سابقه و تجربه‌ی آن را دارند.

 

مدیر عامل شرکت بین المللی سپاهان گستر بیان کرد: صنایع پایین‌دستی و تبدیلی در صنعت و کشاورزی راهگشای حل معضل بیکاری جوانان رامهرمز است. موانع کشاورزی باید رفع شود. خیلی از کشورها اقتصادشان بر پایه درآمد حاصل از کشاورزی است. رامهرمز و استان خوزستان ظرفیت بسیار خوبی برای پیشرفت و توسعه در این بخش دارند. صنایع بسته‌بندی و کنسروی بعضاً در بعضی شهرها ساخته می‌شود که مواد اولیه‌ی مورد نیاز آن، در شهر و منطقه آن کارخانه وجود ندارد و این یک معضل است. بلعکس در شهرهایی می بینیم که در مواقعی از سال، کل محصول گوجه یا محصول دیگرشان بدلیل نبود صنایع تبدیلی و کنسروی از بین می‌رود.

 

مدیر عامل سابق بنیاد تعاون وزارت دفاع در جنوب کشور در رابطه با کم‌کاری مسئولین قبلی در عرصه اشتغالزایی گفت: اگر در این ۴۰ سال، آقایان مسئول هر ۴ سال، یک کارخانه یا شرکت با ۲۰۰ شغل ثابت در شهر ایجاد می کردند الان چند هزار شغل پایدار و چند هزار شغل غیرمستقیم در رامهرمز داشتیم. نیازی نیست حتما پتروشیمی بیاریم یا پالایشگاه و یا کارهای بزرگی را شعار بدهیم که اصلاً نه در حد ظرفیت شهرستان و نه در حد توان ما هستند.

 

وی همچنین تأکید کرد: خوزستان از نظر نفت و گاز و پتروشیمی، از نظر آب‌های سطحی، از نظر خاک حاصلخیز و امکان کشاورزی، از نظر معادن ظرفیتی فوق‌العاده دارد. ولی استان اصفهان که از نظر این منابع قابل قیاس با خوزستان نیست آمار بیکاری بسیارکمتری دارد. مدیران پروازی و عدم استفاده از نیروهای نخبه باعث عقب‌ماندگی خوزستان در صنعت شده است.

 

مسئول سابق مرکز آموزش انتظامی ناجا در جنوب کشور با اشاره به عقب ماندگی شهرستان از شهرهای اطراف گفت: امیدیه روزی بسیار کوچکتر و عقب تر از رامهرمز بود، شهری مثل امیدیه که نه قدمت رامهرمز را دارد و نه ظرفیت و پتانسیل رامهرمز را، ولی این شهر بخاطر صنایع نفتی بسیار پیشرفت کرده و رامهرمز همان گونه مانده است.

 

جشن نژاد در رابطه با حرف و حدیث های مطرح شده درباره دادن تعهد به یک حزب در شهرستان ضمن تکذیب کناره‌گیری از کاندیداتوری صرفاً با نظر یک گروه گفت: بنده جای دیگری هم گفتم در صورتی که تمام گروه‌های جریان انقلابی از بنده بخواهند به نفع کاندیدایی که بابرنامه‌تر، سالم‌تر، باسابقه‌تر و توانمندتر باشد، کنار می‌کشم ولی باید این امر ثابت شده و البته دقیقه نود هم نباشد.

 

درصورتی که تنها یک گروه چند نفره از بچه های انقلابی از من بخواهند به نفع فلان کاندیدا کنار بکشم هرگز این کار را نخواهم کرد و اگر تنها از نظر یک گروه از جریان انقلابی رامهرمز و رامشیر هم، بنده شایسته‌ترین بودم در انتخابات می مانم و کنار نمی‌کشم.

 

نامزد احتمالی انتخابات مجلس یازدهم در پایان تأکید کرد: مردم رامهرمز و رامشیر باید از گذشته درس بگیرند و همه بدانند که انتخاب های قومی و طایفه ای هیچ سودی به حال شهرستان نداشته و باید به گزینه کارآفرین، انقلابی و پرکار رأی دهند.

 

تصاویری از این نشست

 

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. این پیام تستی برای لیست دیدگاهای سایت است
    شما میتوانید این پیام را از مدیریت تایید یا رد کنید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*