۞ پیام اکرم(ص) می فرماید:
هر كس یك نیاز مؤمنی را روا سازد، خداوند حاجت‌های فراوان او را روا سازد كه كمترین آن بهشت باشد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازتاب رسانه‌ای » مطالب ویژه
  • شناسه : 272
  • ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۴:۲۷
  • ارسال توسط :
  • منبع : رسانه جمعیت آبادگران رامهرمز

گزارش جمعیت آبادگران جوان رامهرمز و رامشیر از نشست با سردار جشن نژاد

سومین نشست از سری جلسات جمعیت آبادگران جوان رامهرمز و رامشیر با حضور سردار نجف جشن نژاد ازکاندیدای مطرح این دوره مجلس شورای اسلامی رامهرمز و رامشیر در تاریخ چهارشنبه 17 مهرماه 98 ساعت ۲۰ برگزار شد.

گزارش رسانه جمعیت آبادگران جوان رامهرمز و رامشیر از این برنامه:

در این نشست دو ساعته ، سردار جشن نژاد بسیار جامع به بیان دیدگاه‌ها و برنامه ها و سوابق کاری و مدیریتی خود پرداختند .

جانباز هشت سال دفاع مقدس ، کارآفرین نمونه کشوری و مدیر واحد نمونه اشتغالزایی ، مدیر عامل موسسه بین المللی سپاهان گستر ، مدیرعامل بنیاد تعاون وزارت دفاع در جنوب کشور ورود خود به جبهه های جنگ را در سن ۱۳سالگی اعلام نموند.

 

سردار جشن نژاد خود را طراح طرح حراست از۱۴هزارکیلومتر خطوط لوله نفت وتقریبا ۱۵۰ پالایشگاه کشور از شمال تا جنوب و از شرق تاغرب معرفی کردند و اعلام نمودند تهدیدات را تبدیل به فرصت نمودم و درجهت اشتغالزایی عظیمی از نیروی جوان از این طرح بهره بردم.

 

مدیرعامل شرکت بین المللی سپاهان گستر راه حل کنونی اشتغال در منطقه را فعال کردن صنایع پایین دستی و راه اندازی مشاغل زودبازده بیان کردند و جوانان جمعیت را از وعده های توخالی و آنچنانی جهت اشتغال در منطقه و کلنگ زنی های نمادین آگاه ساختند.

 

مدیر واحد نمونه اشتغال زایی و کار افرین برترمنابع خوزستان و این استان زرخیز را بی شمار اعلام کردند و خوزستان را سرشار از نعمت ها از جمله انواع معادن ، نفت و گاز ، رودخانه های فراوان و زمینهای زراعی بی شمار دانستند که سومدیریت را عامل عقب افتادگی این استان دانست.

 

مدیر عامل موسسه سپاهان گستر اعلام داشتند که رامهرمز و رامشیر تنها در حد جغرافیا وسعت یافته اند و این شهرها را فاقد زیرساخت لازم و طرح های توسعه یافتگی و فاقد رشد لازم می باشند.

 

ایشان عامل هرج و مرج مدیریتی در سیستم شهرستان را عدم برنامه ریزی و نگاه قومیتی و جناحی دانستند و خود را مقید به شایسته سالاری در سیستم می دانند.

جشن نژاد عضو چندین موسسه خیریه بوده و همچنین خود را موظف به دستگیری و کمک به مستمندان و نیازمندان جامعه می دانند.

 

وضعیت کنونی اقتصاد کشور را حاصل بی کفایتی برخی مدیران ارشد داخلی دانستند و اعلام داشتند که مدیران ما بایست انقلابی و جهادی پیش روند تا همانند رزمندگان ما در دفاع مقدس و جنگ با داعش در سوریه و عراق به پیروزی و بالندگی دست یابند .

 

صداقت و شجاعت در کلام و معتقد بودن به شفاف سازی و توانمند سازی جوانان ، مدیر و مدبر و آگاه به سیاست روز و اخلاق مداری از ویژگی های شاخص این مدیر توانمند می باشد.

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*