۞ پیام اکرم(ص) می فرماید:
هر كس یك نیاز مؤمنی را روا سازد، خداوند حاجت‌های فراوان او را روا سازد كه كمترین آن بهشت باشد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازتاب رسانه‌ای

حضور جشن نژاد در هفتمین جلسه هم‌اندیشی و تحلیلی جمنا رامهرمز

جمنا رامهرمز با دعوت از برخی شخصیت های ارزشی و معتمد شهرستان روز جمعه 27 اردیبهشت 98 در هفتمین جلسه هم‌اندیشی و تحلیلی خود این‌بار میزبان "آقای نجف جشن نژاد" بود.

جمنا رامهرمز با دعوت از برخی شخصیت های ارزشی و معتمد شهرستان روز جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ در هفتمین جلسه هم‌اندیشی و تحلیلی خود این‌بار میزبان “آقای نجف جشن نژاد” بود.

 

درگزارش رسانه این تشکل سیاسی پیرامون این دعوت آمده است:

در راستای ابلاغیه شورای مرکزی جبهه مردمی استان خوزستان و نیز پس از تصویب آن در جلسه شورای مرکزی جبهه مردمی شهرستان رامهرمز به منظور ارتباط گیری با بزرگان شهرستان، تاثیرگذاران منطقه و چهره های شاخص رامهرمز و رامشیر، نشست صمیمی و البته چالشی با حضور یکی از چهره‌های اثر گذار منطقه برگزار نمود.

 

در این جلسه حدودا ۳ ساعته با مرور سوابق، مواضع و مسئولیت های #حاج_نجف_جشن‌نژاد بعنوان یک چهره تاثیرگذار، رزمنده و جانباز دفاع مقدس و از فعالان اقتصادی، سیاسی منطقه، عملکرد نمایندگان ادوار و نیز فرصت‌ها، ضعف‌های موجود و پتانسیل های حوزه انتخابیه جهت رشد و بالندگی مطلوب بررسی گردید.

 

ایشان پس از ذکر فرصت های متعدد و زمینه های مساعد جهت رشد و پیشرفت منطقه ، ضمن تشریح مفصل سوابق، مسئولیت‌ها، فعالیت‌های سیاسی، اقتصادی و مدیریتی و همچنین مواضع شخصی و گفتمانی خود در جریان انقلاب اسلامی، بر توانایی‌ها و شایستگی های نیروهای نخبه، اثرگذار، جوانان و تشکل های ارزشی منطقه جهت استفاده در موقعیت های مطلوب‌تر تاکید نمودند.

 

از نکات قابل ذکر این نشست می‌توان؛ وقت‌شناسی، صراحت و صداقت در گفتار، روحیه تشکیلات‌پذیری، آگاهی نسبت به مسائل سیاسی جامعه و اشراف بر مشکلات منطقه را ذکر کرد.

 

ایشان در تشریح اوضاع منطقه تاکید نمود که شان و وظیفه نمایندگی دخالت متعدد در عزل و نصب مدیران و نگاه سیاسی و ستادی نیست.

 

آقای جشن‌نژاد با تایید حرکت تشکیلاتی نیروهای ارزشی و اثرگذار بر حمایت همه‌جانبه این مجموعه از گزینه نهایی تاکید و اعلام نمود صد در صد حاضر به همراهی و ائتلاف با گزینه نهایی مجموعه و شخص مورد تایید جبهه مردمی خواهم بود.

 

 

جمنای رامهرمز

 

وی با بیان سوابق متعدد خود در حوزه‌های عمرانی، صنعتی و اقتصادی و بعد از ذکر عملکرد خود در مبحث اشتغالزایی و تخصیص‌ وام کارآفرینی اعلام کرد، از همین امروز و تا هر زمان حتی اگر نماینده نباشم حاضر به همکاری با مسئولین جهت توسعه فعالیت‌های صنعتی، اقتصادی، کارآفرینی و صنایع زودبازده خواهم بود و نیز دست کسی که وارد این مقوله شود را خواهم بوسید.

 

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی رامهرمز ضمن تشکر از آقای جشن نژاد برای حضور به موقع در این نشست اعلام میدارد، سلسله نشست‌های تحلیلی جبهه مردمی در هفته‌های آتی نیز با حضور دیگر بزرگان منطقه و شخصیت های تاثیرگذار بصورت مستمر ادامه خواهد داشت. منبع: جمنا رامهرمز

 

انتهای مطلب/

برچسب ها

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*